0000000000000000 Studio Fotograficzne – Fresh Media Polska – Reklama Leszno

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Fotografią ślubną zajmujemy się od początku istnienia naszego studia. Niewielu wydarzeniom towarzyszy tyle emocji oraz ulotnych momentów wartych złapania w obiektyw jak właśnie w przypadku ślubów. Dlatego też fotografia ślubna zajmuje w naszej pracy i naszych sercach bardzo wyjątkowe miejsce.

FOTOGRAFIA DLA WSZYSTKICH

Oferujemy usługi takie jak fotografia studyjna, okolicznościowa, niemowlęca czy też plenerowa. Posiadamy w pełni mobilne studio fotograficzne z możliwością dojazdu do klienta. możesz też zlecić u nas wywołanie swoich zdjęć! Korzystamy z najnowocześniejszego fotolabu w polsce!

FOTOGRAFIA DLA BIZNESU

Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu wykonujemy szeroki wachlarz usług w zakresie fotografii biznesowej. Możemy dla Państwa wykonać zdjęcia tupu packshot ale także prezentacje miejsc, obiektów oraz fotorelację z szkoleń, spotkań biznesowych itp.

NASZE STUDIO FOTOGRAFII

Wykonujemy zdjęcia na potrzeby osób prywatnych, firm oraz korporacji. Zajmujemy się fotografią ślubną, studyjną i okolicznościową, mamy doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze do fotografii reklamowej jak również wykonywania zdjęć na potrzeby prezentacji miejsc (architektura, wnętrza, wirtualne spacery 360o) i produktów (packshoty). Przygotowujemy i wykonujemy również zdjęcia na potrzeby poligrafii oraz identyfikacji.

 

Działamy na terenie całego kraju

w szczególności województwa: Wielkopolskie / dolnośląskie / lubuskie